poniedziałek, 10 grudnia 2012

Pozwólcie komentować

Proszę blogerów, aby umożliwili pod swoimi notkami na umieszczanie komentarzy osobom, które nie mają konta na Wordpressie, Facebooku, Twetterze lub NaszejKlasie. Chciałem skomentować notkę Karpia o książce "Za garść czerwońców", a tam wtopa. Na innych blogach też mi się to zdarzyło. Jeżeli możecie, to pozwólcie na komentowanie wszystkim.

Edit.

Dodatkowo proszę o wyłączenie opcji captche. Jako czytelnicy jesteśmy poddenerwowani gdy przepisujemy zygzaki, a później okazuje się, że zrobiliśmy to źle (dzięki Krzemień). 

6 komentarzy:

 1. Ale jaki miałeś problem z komentowaniem na blogu Karpia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie posiadam konta na Wordpressie, a chciałbym skomentować jako Anonim lub z konta google. Blog każe mi się zalogować na wordpressie. Koło się zamyka, a komentarza nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam konta na wordpressie, a bez problemu komentuję na blogu karpia.
  triki

  OdpowiedzUsuń
 4. Udało się.

  Okazało się, że kiedyś miałem bloga na Wordpressie, o którym zapomniałem. Gdzieś w pamięci komputera przeglądarka odnajdywała mi o tym informację. Wykasowanie historii i plików cookie nie pomogło. W końcu dogrzebałem się do tego martwego bloga na Wordpressie i usunąłem go w trzy dupy!

  Od tego momentu udało mi się umieścić komentarz na blogu Karpia bez żadnego problemu.

  A posta zostawiam. Może komuś przyda się umieszczony tutaj komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja bym do apelu dołączył by wszyscy wyłączyli captche, strasznie mnie to wnerwia gdy przepisuje zygzaki i okazuje się, że zrobiłem to źle.

  OdpowiedzUsuń