poniedziałek, 2 września 2013

Lubiegrac.pl - nowy portal dla graczy

W sieci pojawił się nowy portal dla graczy. Lubiegrac.pl to strona internetowa przeznaczona dla wszystkich lubiących zabawę w gry komputerowe, planszowe i fabularne. Portal dopiero raczkuje, ale już teraz możecie wesprzeć jego rozwijanie.
Zachęcam gorąco do odwiedzenia zakładki "Ciekawostki z sieci". 

Na tej stronie zostało umieszczone  narzędzie do promowania prywatnych blogów o tematyce związanej z grami. Za pomocą narzędzia Ciekawe linki +Dodaj możecie dodać posta z swojego bloga na stronę. Zakładka umożliwia kategoryzację swojej twórczości. Macie tekst Almanachowy - wrzucacie go do almanachów, piszecie Recenzję - umieszczacie tekst w recenzjach. Zaletą narzędzia jest to, że nikt nie ingeruje w waszą twórczość jak ma to miejsce na innych portalach. Lubiegrac.pl odsyła po prostu do Waszego bloga, którego to Wy jesteście właścicielem. Sami możecie również kontrolować co na stronie lubiegrac.pl ma się pojawić. Narzędzie to nie dodaje postów z automatu jak ma to miejsce na np. Blogi RPG. 

Jeżeli narzędzie przypadnie Wam do gustu istnieje szansa jego ulepszenia poprzez dodanie RSSa, głosowania na popularne posty, automatycznych aktualizacji itd.

Prosty sposób na dodanie linku do swojego posta z prywatnego bloga

Jeżeli jesteście Facebookowacami zajrzyjcie również na fanpage lubiegrac.pl

5 komentarzy:

 1. Ja tam i tak wolę http://www.gamemag.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. wygląda nieźle, zobaczymy co z tego będzie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda ciekawie - zobaczymy jak się rozwinie

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy portal. Dobrze, że jest coraz więcej takich stron o grach. Zapraszam także tutaj http://grymmo-online.pl/ - Trochę o MMO MMORPG - gry przeglądarkowe są również niesamowite.

  OdpowiedzUsuń
 5. No nie powiem wygląda ciekawie, okaże się w czasie co z nim będzie.Trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń