środa, 16 stycznia 2013

zjAva 4


26 i 27 stycznia 2013 roku w Warszawie odbędzie się konwent zjAva. Oto atrakcje, którymi postanowiłem wspomóc plan programowy konwentu.W tym roku również nawiązałem współpracę z ks. Markiem. Mam nadzieję, że zaproponowane rzeczy przypadną Wam do gustu. Do zobaczenia na zjAvie!

Prelekcja
 
Tytuł: Profesja – Kapłan
Czas: 2 h
Prowadzący: ksiądz Marek ‘MareKS” Siedlec, Marcin “Piastun” Sindera
Opis: Prelekcja o posłudze kapłana w grach fabularnych. W większości gier występują bogowie lub inne siły stwórcze. Ich reprezentantami w świecie zwykłych ludzi są kapłani. Postaramy się opowiedzieć o sposobach przedstawienia tej popularnej profesji na sesjach. Pod koniec prelekcji powinniście mieć głowy wypełnione pomysłami na bohaterów typu: głosiciel wiary, tarcza przeciw demonom, drużynowy uzdrowiciel.
 
Sesja

Tytuł: Wieczna Warta
System: Warhammer 1 ed.
Czas: ok. 4 h.
Liczba graczy: 3-4
Charakter sesji: na poważanie
Opis: Krasnoludzki książę Ulgar Jednooki postanawia zbadać zapieczętowany przez swoich przodków tunel. Władca zbiera drużynę 30 najdzielniejszych krasnoludzkich wojowników i otwiera zamknięty przed wiekami chodnik. Oddział krasnoludów zagłębia się w nieznane, tajemnicze tunele, drążone przez poprzednie pokolenia górników. Każdy z eskorty księcia ma nadzieję na odkrycie wielkiego skarbu, który zapewni mu wieczną chwałę. Jednak w tunelach na krasnoludy czeka tylko śmierć.

Scenariusz został przygotowany na Konkurs Obietnica organizowany przez dział WFRP serwisu internetowego Poltergeist.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz